Absolutnie jakość

Oferta

 • Galwanizacja to proces pokrywania przedmiotów warstwą metalu w celach ochronnych lub dekoracyjnych.
   

  Najczęściej wybieranymi metodami galwanizacyjnymi są: 

   

  Wykonujemy kompleksową usługę w zakresie przygotowania materiału oraz powłok galwanicznych.

  • piaskowanie, szkiełkowanie
  • naprawy blacharskie,spawanie
  • wypełnianie ubytków
  • szlifowanie, polerowanie
  • powłoki galwaniczne: miedź, nikiel, chrom

   

  Proces galwanizacji

   

  Galwanizacja pozwala pokryć przedmioty różnych rozmiarów cienką warstwą wybranego materiału: miedzi, niklu czy chromu. Miedź i nikiel chronią materiał przed korozją, zaś chrom zabezpiecza przedmioty przed ścieraniem. Bardzo często proces ten wykonywany jest w celach dekoracyjnych, głównie w elementach motoryzacyjnych.

  Świadczymy usługi galwaniczne dla klientów indywidualnych, firm, również na skalę przemysłową elementów stalowych, metali kolorowych, ZnAl-u .

  Warto poświęcić kilka zdań zagadnieniu renowacji ZnAl-u który najczęściej przyprawia nas i naszych klientów o ból głowy.
  ZnAl to stop cynku i alumunium, to właśnie z tego materiału powszechnie były i są wykonywane elementy galanterii samochodów i motocykli.
  Renowacja znalu z uwagi na specyfikę tego stopu jest procesem czasochłonnym i wymaga dużych nakładów pracy, ponieważ wszystkie czynnosci wykonywane są od początku do końca ręcznie, dzięki temu każdy element odnawiany w naszej firmie jest traktowany indywidualnie w zależnosci od swoich potrzeb.  Procedura przyjęcia towaru w naszej firmie wygląda nastepująco :

  1. Klient dostarcza nam osobiście lub wysyłkowo części do renowacji (rozebrane na czynniki pierwsze)
  2. Wyceny dokonujemy na miejscu biorąc pod uwagę powierzchnię, kształt,uszkodzenia, rodzaj materiału oraz inne indywidualne czynniki.
  3. Dokonując oceny kosztów ustalamy z klientem jakie czynności będą wykonywane, do tego robimy szczegółowe zdjęcia i otwieramy zlecenie z określeniem daty zakończenia.
  4. Dokumentacja zdjęciowo opisowa stanowi bazę przyjęcia i otwarcia zlecenia dla każdego klienta, jest to bardzo istotne biorąc pod uwage różnorodność poszczególnych elementów oraz ilość równolegle wykonywanych zleceń. Tak opisane zlecenie trafia na magazyn gdzie jest szczegółowo analizowane przez naszych pracowników, następnie przechodzi przez poszczególne etapy produkcji aby na koniec trafić do działu kontroli jakości gdzie każdy element jest dokładnie sprawdzany,a następnie czyszczony i pakowany.

   

  Usługi wykonane w naszej firmie objęte są 24 miesięczną gwarancją.


  Naszym atutem jest szybka i terminowa realizacja zamówień oraz wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, która codziennie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów czego potwierdzeniem są referencje zadowolonych zleceniodawców.